Nasza oferta

PTH "neopta electronics" Sp. z o.o. reprezentuje wiodących na rynku światowym producentów elementów biernych. Posiadamy kontakty z producentami z Europy, Ameryki i Azji. Oferowane produkty znajdują zastosowanie w technice mikrofalowej oraz wysokiej i niskiej częstotliwości.

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klienta.
Oferujemy wsparcie techniczne począwszy od pomocy w doborze produktów, poprzez dostawę towarów i usług a skończywszy na wsparciu posprzedażowym.

Oprócz szerokiej palety produktów standardowych jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkty specjalnie dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, dlatego nasza oferta nie zamyka się wyłącznie na produktach przedstawionych w tej witrynie. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie zdobyte przez nas na polskim rynku oraz doświadczenia naszych kontrahentów spowodowały, że jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem.

Oprócz dostarczania Państwu towarów i usług zapewniamy szybką dostawę części zamiennych oraz elementów wyposażenia dodatkowego, pomoc techniczną przy rozwiązywaniu problemów oraz serwis produktów.

Dzięki zwartej strukturze firmy proces decyzyjny skrócony jest do minimum, co umożliwia szybką reakcję na wymagania klientów.

Neopta wsparcie dla biznesu
Informacje o nas


Dowiedz się więcej
Wsparcie techniczne

Masz pytanie? Porozmiawiaj z naszym konsultanetem

+48 61 662 48 51
Nasi specjaliści
linia
Specjalista ds. podzespołów elektronicznych

mgr inż. Waldemar Lembicz
Tel. +48 603 678 803

E-mail: w.lembicz@neopta.pl
linia
Specjalista ds. elektroniki i telekomunikacji

Rafał Konieczny
Tel. +48 459 580 585

E-mail: r.konieczny@neopta.pl
liniaTel.

E-mail: